Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи проінформувала присутніх про діяльність відділень фахового коледжу за 2021 рік та формуванні подальших шляхів розвитку на 2022 навчальний рік. Підвела підсумки здачі державних іспитів студентами туристичних дисциплін про заходи підготовки до виготовлення дипломів та дату вручення випускникам.
Завідувачі відділень фахового коледжу проінформували про хід організаційних заходів профорієнтаційної роботи, шляхи виконання та графіки проведення Днів відкритих дверей, відвідування навчальних закладів шкіл міст, районів області та ОТГ.
Крім того, завідувачі відділень прозвітували про підготовку матеріалів до ліцензування робочих професій.
Ярослава Олексик, головний бухгалтер коледжу ознайомила учасників наради про результати фінансового стану за 2021 рік та із контрольними цифрами фінансового стану 2022 року. Було уточнено цифри, які будуть включені в звіт директора на співбесіду з Ректоратом 27.01.2022 року.
Михайло Костюк – головний спеціаліст з ТБ та ОП доповів про виконання затверджених заходів по дотриманню правил пожежної безпеки в закладах освіти, зокрема в коледжі, гуртожитках, підсобному господарстві тощо. Михайло Григорович наголосив на посиленому контролі зберігання та використання на робочих місцях та у кімнатах електронагрівальних приладів для обігріву приміщень, приготуванні їжі. Нагадав, що заборонено використовувати у кімнатах гуртожитків, робочих місцях трійників, перехідників, продовжувачів на промислового виробництва, що не відповідають вимогам правил улаштування електроустановок.
Особливу увагу було звернуто на особисту організованість щодо порядку дії у випадку виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій
Адже, дотримання правил безпеки життєдіяльності доступна кожному. Тож ми повинні робити усе можливе щоб зберегти життя та здоров’я своє та своїх товаришів.
Підсумовуючи матеріали наради Юрій Садварі зробив аналіз роботи оперативного штабу, ознайомив з санітарно-епідеміологічною ситуацією в місті Мукачево та в цілому по області. Зобов’язав керівників структурних підрозділів коледжу постійно моніторити стан здоров’я педагогів, працюючих, студентів, вести роз’яснювальну роботу.