Привітання з нагоди Дня студента

Дорогі студенти і випускники!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня студента — свята молодості, свята тих, хто відчуває невтомну спрагу знань і пошуку: енергійних, креативних, сповнених свіжих ідей і надій. Українські студенти двічі на рік відзначають цей день. Тобто є привід ще раз оцінити свою роль в становленні держави.
Зараз у кожного з вас формується світогляд, відбувається становлення як фахівця. Тому намагайтеся почерпнути якомога більше знань, корисного та пізнавального.
Впевнений, що набуті в стінах нашого славетного коледжу знання і уміння, дозволять вам добитися бажаних висот, стати активними учасниками і творцями майбутнього нашої країни, палкими патріотами свого народу!
Хай навчання в нашій alma mater стане для всіх вас першою та надійною сходинкою у щасливе та гідне майбутнє! Щиро сподіваюсь, що студентські роки залишаться у вашій пам’яті яскравими, насиченими подіями, знаннями, а друзі, набуті зараз, залишаться поруч на все життя!
У цей тривожний час військової загрози бажаю Вам миру, гарної долі, енергійного творчого життя, міцного здоров’я, яскравих ідей та відкриттів, щасливої студентської юності, успіхів у навчанні і творчості, стрімкого підйому науковими сходинками до вершин знань і самоствердження! Навчання – це важка щоденна робота і дається вона лише тим, хто наполегливо працює і ставиться до цього серйозно та відповідально.
Тож нехай вам завжди щастить на всіх життєвих дорогах!

З найкращими побажаннями,

директор коледжу

 

Юрій Садварі