07 червня 2019 року у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбулося традиційне свято Святкового дзвоника. Сьогодні наші випускники вступають у самостійне життя. Хтось піде працювати за обраною професією, хтось продовжить навчання у ВУЗах.
Із щирими словами до випускників звернувся директор коледжу Ю.Ю. Садварі, який побажав їм продовжити навчання, стати справжніми професіоналами своєї справи, адже їм розбудовувати нашу країну, а головне – стати хорошими людьми, якими б пишався наш коледж.
Із щирими словами до випускників звернувся директор коледжу Ю.Ю. Садварі, який побажав їм продовжити навчання, стати справжніми професіоналами своєї справи, адже їм розбудовувати нашу країну, а головне – стати хорошими людьми, якими б пишався наш коледж.
Божого благословення побажав випускникам отець архимадрит Іларій.
За успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті та зміцнення матеріально-технічної бази коледжу кращі студенти-випускники були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Грамотами були також відзначені і кращі спортсмени-випускники, які примножували спортивну славу нашого навчального закладу.
Рада студентського самоврядування випускних груп прийняли рішення, в знак подяки коледжу за хороші знання, які вони отримали в стінах навчального закладу, подарувати коледжу мотоблок для обробітку землі на дослідній ділянці та страуса, поповнивши колекцію екзотичних тварин навчальної ветеринарної клініки.
Свято останнього дзвоника випускникам запам’ятається радістю завершення навчання та сумом розтавання з рідними навчальним закладом, викладачами, одногрупниками, друзями.






