Увага! Погіршення епідемічної ситуації

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в області є загрозливою. Помітний інтенсивний приріст хворих, за останній тиждень він становив 87%,  особливо зросла кількість нових випадків  серед дітей - у 4 рази.
У зв’язку з таким різким погіршенням епідемічної ситуації  відбулось позапланове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було обговорена складна ситуація в області, розглянуто питання подальшого проведення імунізації та рекомендовано провести засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС і прийняти рішення про переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання.
Отже, стає особливо актуальним дотримання проти епідеміологічних заходів, відповідально ставитися до дотримання соціальної дистанції та активізувати процес вакцинації, тільки так можна поліпшити ту ситуацію з поширення коронавірусної інфекції, що склалася і убезпечити себе, своїх близьких та інших людей.
Ігор Грубінка