1 – 2 лютого 2022 р. проводився семінар –навчання для керівників підрозділів університету, завідувачів кафедрами, науково – педагогічних та педагогічних працівників ННІ/факультетів, Відокремлених структурних підрозділів у змішаному форматі (очно та онлайн – режим).

Проректор з науково-педагогічної роботи, Василь Шинкарук, зазначив, що цей захід є вже традиційним, спікери підібрані таким чином, що охоплюються всі сфери освітньої діяльності. Разом з тим цьогорічний семінар-навчання був закцентований на технологіях дистанційного навчання, насичений практичними аспектами.
Участь у семінарі-навчанні також взяли директор коледжу, Юрій Садварі, заступники директора, педагогічні працівники та завідувачі відділень ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України».

Метою семінару-навчання було удосконалення рівня використання керівниками підрозділів , завідувачами кафедрами, науково-педагогічними та педагогічними працівниками університету сучасних інформаційних технологій під час дистанційного та змішаного навчання в умовах пандемії та покращення якості освітнього процесу.
Цей семінар дає можливість розширити знання, обмінятися досвідом, по - іншому дивитися на організацію своєї роботи, відповідно покращити її якість.


Семінар проводився згідно наказу Ректора НУБіП України від 29.12.2021 №1445
Адміністрація коледжу