З 7 лютого 2022 року розпочинається ІІ семестр. Навчання проходитиме у дистанційній формі (за рекомендаціями Міністерства освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України № 1/1266- 22 від 25.01.2022 р. щодо дотримання карантинних обмежень).
Адміністрація коледжу