
Потім присутні почули цікаву й необхідну інформацію відповідального секретаря приймальної комісії Олександра Застулки. Використовуючи презентаційні матеріали, він розповів про особливості вступної кампанії 2022 року.

З роботою відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін ознайомила завідувачка Наталія Павлишинець. До онлайн-зустрічі приєдналися випускники відділення, які цьогоріч отримають дипломи.

Про діяльність агрономічного відділення розповіла завідувачка Ольга Гудзовата. Приєдналися до зустрічі випускники відділення і розповіли про переваги здобуття освіти в коледжі.

Завідувачка відділення ветеринарної медицини Маріанна Гуленко інформувала про те, як відбувається навчально-виховний процес на відділенні. До зустрічі приєдналися студенти випускних груп і колишній випускник коледжу, кандидат ветеринарних наук, доцент Віктор Лакатош.

Про роботу відділення правознавства розповів завідувач Сергій Соскіда. До зустрічі приєдналися випускники, які зараз працюють за обраним фахом і продовжують здобувати вищу освіту.

заступник директора з виховної роботи






