
Зауважено, що на стадії завершення вимушені канікули, а також наданні рекомендації щодо відновлення навчального процесу у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє. Організувати освітній процес за дистанційною формою навчання, або використанням її елементів застосовуючи: Клас-рум, Ельорн, Вайбер, електронна пошта тощо. Окрім цього в поточному році одноразово буде скасовано ДПА та ЗНО, механізм вступу до закладів освіти наразі відпрацьовується міністерством. Також Станіслав Миколайович у своєму вступному слова надав ряд важливих рекомендацій до виконання поставлених завдань. Після чого було заслухано керівників факультетів НУБіП та ННІ, директорів відокремлених підрозділів, які розповіли про ситуацію в підрозділах, навчальних корпусах, забезпечення постійного чергування студентами, викладачами. Ректор університету доручив встановити зв’язок з усіма викладачами та студентами, щоб з 14 березня розпочати навчання в змішаному дистанційному режимі.

