28 березня під головуванням Юрія Садварі відбулось розширене засідання педагогічної ради, профспілкового комітету фахового коледжу з основною вимогою – діяльність навчального закладу в умовах воєнного стану.

Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик доповіла про перебіг навчального процесу, провела аналітичний зріз з відвідуваності студентів, якість проведення занять, дотримання щоденного розкладу занять тощо. Назвала прогнозовану проміжну атестацію студентів, наголосила на змінах, що стосуються захисту випускових робіт, звітів за проведену практику тощо. Студентам буде запропоновано складати комплексний іспит. Надала ряд пропозицій, що випливають з щотижневих онлайн-нарад Міністерства освіти і науки України за участю Директора директорату МОН України Олега Шарова




Завідувачі відділень фахового коледжу Сергій Соскіда, Наталія Павлишинець, Ігор Гуленко, Ольга Гудзовата поінформували про хід та організацію навчального процесу на відділеннях коледжу. Відмітили, що всі викладачі перебувають на зв’язку, беруть участь в навчальному процесі. З частиною студентів, які перебувають за кордоном поки що зв’язок не на належному рівні. Основним мотивуванням виступаючих були питання проведення екзаменаційної сесії та ії організації -–особливо випускних груп, замовлення дипломів, додатків тощо. Час який залишився треба раціонально використати для того, щоб кожен студент мав змогу скласти іспити



Іван Пекар, Магдалина Апшай зупинились на нововведеннях трудового законодавства, які затвердила Верховна Рада, зокрема, щодо продовження робочого тижня, право роботодавцям відмовляти у наданні відпусток тощо. Виступаючі наголосили, що у березні всі педпрацівники та робітники отримали заробітну плату на рівні лютого. У квітні ж за поданням керівників підрозділів та служб частина викладачів, працівників, які не можуть виконувати роботу будуть переведені на простій та отримають, як визначено постановою Уряду 2/3 посадового окладу для педпрацівників та оклад – для співробітників.

Заступники директора Вікторія Попович та Борис Гузинець проінформували про організацію побутових умов для мешканців гуртожитку, долі переселенців, роботи соціально-психологічної служби та організації патріотично-спортивних заходів.

Олександр Застулка, відповідальний секретар приймальної комісії проінформував про очікувані зміни з прийому абітурієнтів на навчання у 2022 році, які зараз на розгляді в Міністерстві освіти і науки України в першій декаді квітня будуть обнародувані та доведені до навчальних установ.
