-
проведено аналіз навчальної діяльності здобувачів освіти по всіх відділеннях;
-
обговорено питання профорієнтаційної роботи та проведення Днів відкритих дверей;
-
розглянуто і обговорено зміни до Закону України «Про освіту» та організацію і проведення вступної кампанії в умовах воєнного стану.





Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, акцентувала увагу на відповідальності педагогічних працівників щодо надання якісних освітніх послуг, зауважила, що основним завданням сьогодні є докласти максимум зусиль, проявити ще більше педагогічної майстерності, щоб мотивувати студентів до навчання, а також дати їм можливість за допомогою різних методів зв’язку опрацьовувати завдання і набувати знань.

Про організаційні питання профорієнтаційної роботи та проведення Днів відкритих дверей у коледжі доповів учасникам наради завідувач навчально-виробничою практикою Ігор Грубінка.

На засіданні окрему увагу було зосереджено на питанні вступної кампанії 2022, яка цьогоріч проводитиметься у зовсім іншому форматі. Про основні завдання вступної кампанії, умови вступу та умови і обмеження воєнного стану інформували відповідальний секретар Приймальної комісії Олександр Застулка та завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії Надія Кнап.

