У звітній доповіді про роботу відділення ветеринарної медицини Гуленко М.П., завідувач відділення ветеринарної медицини, проаналізувала навчально-виховну, методичну та організаційну роботу, що була проведена на відділенні упродовж 2018-2019 н.р. З доповіді зрозуміло, що і викладачі, і студенти відділення доклали максимум зусиль, щоб досягти хороших результатів. Успішність студентів відділення становить 100%, якість знань в середньому 54%. Відповідно на відділенні проводиться методична робота. Викладачі постійно працюють над удосконаленням свого фахового рівня, беруть участь у конференціях, семінарах, у конкурсі «Педагогічний ОСКАР». Доповідач також зауважила, що проводиться значна робота по благоустрою навчальної клініки.