
Потім присутні почули цікаву й необхідну інформацію відповідального секретаря приймальної комісії Іллі-Олександра Застулки. Використовуючи презентаційні матеріали, він розповів про особливості вступної кампанії 2022 року.



Наталія Павлишинець, завідувачка відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін, розповіла про специфіку навчально-виховного процесу на відділенні. Приєдналися до зустрічі й наші випускники.

Маріанна Гуленко, завідувачка відділення ветеринарної медицини, поінформувала про те, як відбувається навчально-виховний процес на відділенні. До зустрічі приєдналися студенти випускних груп і розповіли, чому саме обрали спеціальність «Ветеринарна медицина».


Із роботою відділення правознавства ознайомив завідувач Сергій Соскіда. До зустрічі приєдналися випускники, які працюватимуть за обраним фахом і продовжать здобувати вищу освіту.



Ольга Гудзовата, завідувачка агрономічного відділення, розповіла про те, як навчаються й набувають практичних навичок студенти у процесі здобуття освіти. Приєдналися до зустрічі випускники цього відділення і розповіли про переваги здобуття освіти в коледжі.


Виступ представниці Ради студентського самоврядування коледжу Діани Стецович зацікавив присутніх, особливо майбутніх абітурієнтів, оскільки у ньому йшлося про насичене й цікаве студентське життя.

Учасники заходу ставили запитання у чаті й отримали на них вичерпні відповіді від компетентних осіб.
