30 квітня колектив юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України запросив долучитися до Дня відкритих дверей майбутніх випускників юридичного відділення нашого коледжу. Студенти прийняли активну участь в онлайн-зустрічі через платформу Zoom.
Декан факультету Олена Яра та заступник декана Олена Улютіна привітали всіх учасників заходу і розповіли про факультет зокрема:
про навчання на факультеті та його педагогічних науковців, про професію юриста її та перспективи і можливості. Обираючи професію юриста, - це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Вона завжди була і залишається престижною.
Керівництво факультету запевнило: саме юридичний факультет НУБіП України є тим унікальним факультетом, колектив якого допоможе отримати необхідні знання, щоб стати висококваліфікованим юристом!