-
Підготовка матеріалів, що випливають із наказу МОН України щодо основних змін до Правил прийому у 2022 році у військовий час.
-
Підготовка мотиваційних листів (в розрізі відділень та спеціальностей); складання абітурієнтами національного мультипредметного тестування (НМТ, ЗНО).



Про підготовку мотиваційних листів у розрізі відділень і спеціальностей доповіла секретар педагогічної ради Аліса Чорі. Вона запропонувала створений зразок мотиваційного листа, а також зразки листів у розрізі відділень.

З підготовкою профорієнтаційних матеріалів, необхідних для вступу та покращення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл, ПТУ, районів області, учасників наради ознайомив завідувач навчально-виробничої практики Ігор Грубінка.

Члени Ради студентського самоврядування Яна Лященко, Едуард Ференц, студентка групи ПВ-18 Ніколетта Кеменяш запропонували розміщувати профорієнтаційні матеріали у мережі інтернет (інстаграм, фейсбук тощо), оскільки так їх побачить велика кількість користувачів.



Підводячи підсумки наради директор Юрій Садварі акцентував увагу на профорієнтаційній роботі, проведенні освітнього процесу та підготовці до екзаменаційної сесії. Доручив заступнику з навчальної роботи Марії Яцик протягом тижня поновити інформацію щодо місця перебування студентів з метою максимально зберегти контингент студентів, забезпечити організоване проведення екзаменаційної сесії у дистанційному форматі, проводити щоденний моніторинг явки студентів та якості освітнього процесу, планувати розширені засідання приймальної комісії з участю членів рад студентського самоврядування. Секретарю педагогічної ради фахового коледжу Алісі Чорі – сформувати проекти порядків денних засідань адмінради та педагогічної ради. На розширеній нараді розглянуто та обговорено ряд інших питань роботи трудового колективу коледжу.

На завершення очільник коледжу Юрій Садварі побажав усім мирного неба й закликав пожвавити роботу, оскільки від цього залежатиме наше майбутнє та збереження педколективу коледжу.
Адміністрація