19 травня під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи НУБіП України Шинкарука Василя Дмитровича була проведена нарада із заступниками директорів відокремлених структурних підрозділів та деканів факультетів.
Під час проведення наради було обговорено ряд важливих для функціонування навчального закладу питань. Зокрема планування педагогічного навантаження на новий 2022-2023 навчальний рік та можливості його оптимізації зважаючи на умови воєнного стану в країні. Також було надана інформація про готовність підрозділів університету до літньої екзаменаційної сесії та проведений аналіз відвідуваності студентами навчальних занять.