Продовжується профорієнтаційна робота коледжу з директорами шкіл регіону.
Зокрема 27 травня, за сприяння голови об’єднаної територіальної громади Коштури Василя Омеляновича та при допомозі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Рубіш Марини Андріївни була проведена робоча профорієнтаційна зустріч представників ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» на чолі Ігорем Грубінкою – завідувачем навчально- виробничої практики та відповідальним секретарем приймальної комісії Олександром Застулкою з директорами шкіл Великолучківської територіальної громади. Основною темою зустрічі було залучення випускників шкіл громади та продовження їх навчання у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України». Під час її проведення присутніх було ознайомлено з правилами прийому до нашого фахового коледжу у 2022 році.


В підсумку зустрічі було надано інформаційний матеріал щодо вступу в коледж та досягнуто домовленості про участь випускників шкіл в профорієнтаційних заходах.
