07 червня 2022 року під головуванням директора коледжу Юрія Садварі відбулось засідання адмінради коледжу плануванню роботи на робочий тиждень та успішному завершенню семестру.

Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи проінформувала присутніх про перебіг екзаменаційної сесії та складання державних іспитів у випускних групах. Крім того, яка ведеться робота адміністрацією навчальною частиною до видачі документів про освіту. Жваве обговорення проходило з питань ліквідації академічної заборгованості та підготовки нових угод на поновлення відрахованих студентів у минулі роки, яка робота проводиться спільно з кадровою службою, бухгалтерією по унормуванню штатного розпису на наступний навчальний рік з послідуючим погодженням із завідувачами відділень, профспілковим комітетом.

