Наталія Доктор акцентувала увагу на активізації проведення підготовчих курсів, які організовані дирекцією коледжу з підготовки до вступу абітурієнтів, організації графіків індивідуальних усних співбесід. Тут повинна бути забезпеченість достатньою кількістю робочих місць, контролю доброчесності, залучення випускників середніх шкіл районів області.
Заслухавши інформацію завідувачів відділень, а саме: Мар’яни Гуленко, Наталії Павлишинець, Ольги Гудзоватої, Сергія Соскіди про хід державних іспитів та прогнози до вступу на навчання, адже від цього буде залежати навантаження викладачам на 2022/2023 н .р.