На засіданні також обговорені питання:
- аналіз навчальних досягнень студентів І-их та ІІ-их курсів із загальноосвітніх дисциплін (у порівнянні з І семестром 2021-2022 н. р.);
- участь викладачів у профорієнтаційній роботі;
- підготовка звітної документації тощо.
Голова циклової комісії Аліса Чорі відмітила, що за період навчального року викладачами була проведена значна навчально-виховна робота: проведено відкриті заняття, виховні заходи , олімпіади, конкурс з української мови ім. П.Яцика (радує те, що маємо переможців у обласних турах). Викладачі брали участь у конференціях різних рівнів, готували студентів до участі у конференціях, брали участь у онлайн марафонах, що організовував НМЦ ВФПВО.