Секретар педагогічної ради Аліса Чорі доповіла про виконання рішень попередніх педагогічних рад та підсумувала роботу Ради коледжу за 2021/2022 н.р. Зокрема констатувала, що упродовж навчального року членами педради було розглянуто і обговорено біля 30 питань, серед яких ряд питань, що стосуються навчальної діяльності коледжу, виховної роботи у коледжі та гуртожитку, питання організації практичного навчання студентів, питання методичної роботи, матеріально-технічного стану, можливості фінансування тощо. Усі прийняті рішення виконано в повному обсязі.
Засідання педради продовжила заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик, яка ознайомила колектив з графіком освітнього процесу у І семестрі 2022-2023 навчального року. Повідомила, що новий навчальний рік розпочнеться 15 серпня для студентів старших курсів, а для першокурсників – 1 вересня. І-ий семестр 2022-2023н.р. завершується у листопаді 2022року.