В умовах повномасштабної війни з РФ закінчився навчальний рік в міжкафедральній навчальній лабораторії. Завершили його лабораторно-екзаменаціною сесією студенти першого та другого курсів юридичного факультету ОС «Бакалавр» спеціальності 081 «Право». Тривала сесія з 06 по 27 червня 2022 року. Вже ані для студентів, ані для викладачів проведення занять, лекцій, екзаменів, заліків в режимі онлайн не є новинкою. То ж попри всі труднощі через військовий стан в Україні сесія пройшла організовано і активно.
Викладачі базового університету згідно затверджених робочих навчальних графіків накреслили з дисциплін ряд завдань: модульні самостійні та практичні, курсові роботи, тести. Студенти, поєднуючи роботу та навчання, успішно впорались із завданнями, які перед ними було поставлено. І на завершення – заліки, екзамени. Всі, без винятку їх успішно склали, а також виконали умови договору, передбачені університетом. І як результат цього – перевід на наступний навчальний рік.