Початок нового навчального року та його особливості

З 15 серпня стартує  новий навчальний рік, вперше в нашій державі він розпочинається в складних умовах воєнного часу, він увійде в історію з різних причин, адже в Україні воєнний стан та епідемія коронавірусу. Основне – складна вступна кампанія, різке зменшення витрат на освіту і насамкінець соціальна психологічна напруга. Незважаючи на всі важкі умови адміністрація фахового коледжу, студентство, працівники докладають максимум зусиль  до підготовки  до навчального процесу, благоустрою укриттів на випадок «Повітряної тривоги». Безперечно, головним і незмінним пріоритетом для нас залишається  безпека освітян, студентів, обслуговуючого персоналу. Спеціалістами коледжу розроблено ряд рекомендаційних  допоміжних інструкцій, вказівників, плакатів тощо
Image
Image
На виконання відповідних наказів МОН України, ректорату, адміністрації коледжу створені  робочі групи, плани надзвичайних заходів на випадок  серйозних викликів на протязі 25.07.- 01.08.2022 року  проведено попередні перевірки стану готовності  бомбосховищ, укриттів до початку навчальних занять та на завершення затверджено план, завдання, що випливають з ПКМУ країни від 24 червня 2022 р. № 711 та вищезгаданих наказів, дирекцією проведено практичні занятті педагогічного колективу, студентства, обслуговуючого персоналу з участю спеціалістів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Мукачівському районі
 Запрошені спеціалісти Мукачівського регіонального управління Головного управління  державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, а саме: Щербан Василь Михайлович, начальник відділу цивільного захисту мукачівського РУ ГУДСНС у Закарпатській області, Хриптак Юрій Юрійович, головний інспектор відділ по запобіганню надзвичайних ситуацій, Перебзяк Юрій Іванович, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій.
Спеціалісти Мукачівського регіонального управління Головного управління  державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області  провели навчально-практичний семінар  навчання, а саме дії викладачів, студенти фахового коледжу під час занять при оголошенні сигналу «Повітряна тривога» досконально довели до присутніх алгоритми дій при сигналі «Повітряна тривога», проаналізувавши пам’ятку «Про правила безпечної поведінки здобувачів освіти, при надзвичайних ситуаціях та військового стану в Україні, зокрема, в області, окремо проаналізувавши План-схеми руху студентів, працюючих коледжу до укриттів № 1, № 2.
Image
Image
Image
Image

Робоча дискусія проводилась на закінчення навчального семінару в діалозі запитання-відповіді з важливих питань, що випливають з Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні».

Image
На закінчення дирекція фахового коледжу подякувала спікерам дійства. Побажали здоров’я та мирного неба над головою.
Все буде Україна!
 
 
Адміністрація коледжу
 
 

Контактна інформація

вул. Масарика Т. (Матросова), 32 м. Мукачево Закарпатська область 89600, Україна

  • dummy +38 050 692 27 81

  • dummy makollege@gmail.com

Підписка на новини

Введіть свою електронну пошту, і ми надішлемо вам більше інформації

Search