Заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик поінформувала присутніх про особливості організації освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану в Україні. Зокрема, наголосила, що, згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, навчальний рік для всіх студентів, окрім студентів перших курсів на основі повної загальної середньої освіти, розпочнеться 15 серпня 2022року. Навчання буде проводитись і в суботні дні, зважаючи на температурний режим.
Форма організації освітнього процесу – змішане навчання, так як є студенти, які наразі перебувають за межами України, або з об’єктивних причин не зможуть відвідувати навчальний заклад.