


Привітавши з головною подією в житті, адже вибір професії – найвагоміший чинник майбутнього, побажав високих досягнень, невичерпної енергії, прагнення підкорювати нові вершини знань та продовжувати кращі традиції коледжу.

До вітальних слів долучилися завідувачі відділень: Ольга Гудзовата, Сергій Соскіда, Наталія Павлишинець, Маріанна Гуленко та викладач-методист коледжу, куратор групи ПВ-18 Аліса Чорі. «Мета коледжу, – наголосила Аліса Володимирівна, – озброювати студентів знаннями та навичками, допомогти адаптуватися в майбутньому, бути шанованою особистістю в суспільстві. Сьогодні здійснилася мрія вчорашніх абітурієнтів, які приєдналися до дружньої родини навчального закладу, ставши студентами».
Уже стало доброю традицією запрошувати на урочистості священнослужителів. Адміністрація коледжу вручила декану Мукачівської ГКЄ отцю Василю Копину цінний подарунок – ікону св. Василія Великого.


Насамкінець отець Василь Копин благословив усіх студентів, побажавши натхненної праці та успішного здобуття нових знань.


Ніколетта Шишкіна,
студентка І курсу відділення правознавства
ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»