Проте життя триває, навчальний процес також. Якісна освіта є запорукою розбудови і розвитку країни. Зусиллями адміністрації та працівників коледжу вдалося організувати очне навчання для студентів, що було сприйнято ними позитивно, оскільки така форма є найбільш ефективною.
До гуртожитку №1 завітали педагоги навчального закладу, а саме: директор коледжу Юрій Садварі, заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик, заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович, заступник директора з АГЧ Борис Гузинець, завідувачі відділень, спеціалісти технічних професій з техніки безпеки та охорони праці на виробництві та під час навчання. Студенти разом з керівництвом фахового коледжу, завідувачами відділень обговорили ряд важливих питань, проживання, відпочинку, навчання, ділилися своїми враженнями й думками, планами на майбутнє.