День жалоби за загиблими військовослужбовцями

Розпорядженням Мукачівського міського голови Андрія Балоги, 2 вересня оголошено Днем жалоби за загиблими військовослужбовцями
2 вересня, о 9 годині на знак вшанування пам’яті захисників України оголошено хвилину мовчання.
У цей день приспущено Державний Прапор України на адміністративних будівлях місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, у військових частинах. 
Обмежено трансляції розважальних програм шляхом внесення відповідних змін до програм радіо і телебачення, суб’єктам господарювання – проведення дискотек та розважальних заходів. 
В цей день відбудуться поминальні відправи за загиблими захисниками України.
Image