2 вересня у фаховому коледжі відбулася зустріч батьків студентів-першокурсників з адміністрацією та викладачами навчального закладу. Мета заходу – ознайомити батьків з коледжем, де навчаються їхні діти. Розпочалася зустріч з ушанування пам'яті полеглих 128-ї Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади, які загинули під час виконання воєнних дій. Було оголошено хвилину мовчання.
У вітальному слові очільник закладу привітав присутніх батьків, що поповнили велику коледжівську родину. Закликав їх до співпраці, до участі в громадському житті, адже активна життєва позиція батьків сприятиме змістовному навчанню і цікавому дозвіллю студентів у майбутньому.
Багато цікавої інформації обговорено про найперспективніші професії, які функціонують у коледжі, про організацію освітнього процесу у сьогоднішніх складних умовах. Розглянуто чимало актуальних питань, отримано вичерпні відповіді…
На зустрічі були присутні представники адміністрації: заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик, заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович. завідувач навчально-виробничої практики Ігор Грубінка, завідувачі відділень Ольга Гудзовата, Мар'яна Гуленко, Наталія Павлишенець, Сергій Соскіда.