14 вересня 2022 року відбулося засідання методичної ради коледжу, на якому заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик ознайомила присутніх з основними напрямами навчально-методичної роботи коледжу у 2022-2023 навчальному році. Марія Іванівна зауважила, що навчально-методична робота є важливою складовою освітнього процесу й спрямована на підвищення рівня професійно-особистісного саморозвитку педагога, його готовності до інновацій та вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців. Доповідач звернула увагу на актуальність методичної проблеми над якою працює педагогічний колектив («Упровадження інструментів діджиталізації в освітній процес та розвиток цифрових компетентностей педагогів») та необхідність її реалізації у роботі кожного викладача.





Завідувачі навчально-методичним кабінетом