ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

14 вересня 2022 року відбулося засідання методичної ради коледжу, на якому заступник директора з навчальної роботи Марія Яцик ознайомила присутніх з основними напрямами навчально-методичної роботи коледжу у 2022-2023 навчальному році. Марія Іванівна зауважила, що навчально-методична робота є важливою складовою освітнього процесу й спрямована  на підвищення рівня професійно-особистісного саморозвитку педагога, його готовності до інновацій та вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців. Доповідач звернула увагу на актуальність методичної проблеми над якою працює педагогічний колектив («Упровадження інструментів діджиталізації в освітній процес та розвиток цифрових компетентностей педагогів») та необхідність її реалізації у роботі кожного викладача.

Image
Image
Завідувач навчально-методичним кабінетом Зореслава Маргітич вкотре поінформувала членів методичної ради про особливості організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Доповідач наголосила, що загальний обсяг годин підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу фахової передвищої освіти не може бути менший, ніж 120 годин за атестаційний період та зауважила, що викладачі щороку зобов’язані підвищувати кваліфікацію.
Голови циклових комісій довели до відома присутніх інформацію щодо результатів підвищення кваліфікації викладачами станом на вересень 2022 року.
Image
Image
Image

Завідувачі навчально-методичним кабінетом