Сьогодні, 03.09.2019 року, в актовому залі відбулася зустріч студентів перших курсів з адміністрацією коледжу.
Із вступним словом до першокурсників звернувся директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Юрій Юрійович Садварі, який привітав присутніх із новим навчальним роком у стінах нашого навчального закладу, а також представив адміністрацію коледжу, завідувачів відділень, методистів.
У своєму виступі, заступник директора з навчальної роботи Марія Іванівна Яцик, ознайомила присутніх із нормативними документами, які регулюють навчально-виховний процес у коледжі та режимом роботи навчального закладу, загостривши увагу на питаннях підготовки зо зовнішнього оцінювання та дисципліни.
Виступаючи перед студентами завідувачі відділень ознайомили студентів із специфікою навчального процесу на кожному з відділень, оголосили перелік гуртків у яких можуть брати участь студенти та побажали їм цікавого та творчого навчання за обраною професією.


