Родючість української землі,
По- Божому, можливо, заповіту,
Спроможна і на нинішньому тлі
Нагодувати впевнено півсвіту
Сьогодні вся Україна відзначає найвагоміше в бутті свято – День працівників сільського господарства. Наша держава завжди славилася працьовитими, невтомним людьми, які дбають про Матінку-Землю.
Тут дуже важливим є не втратити кваліфікованих фахівців, не залишити осторонь таку важливу галузь, як сільське господарство. Вагомість професії аграрія особливо відчувається зараз, коли наша держава переживає важкі часи. Найголовніше – це досвід, накопичений роками. ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» показує неабиякий прогрес у навчальній роботі в залузі агрономії. Великий кваліфікований колектив викладачів, навчаючи молодь, робить усе можливе, аби передати студентам усі навички та знання. Завдяки вкладеному досвіду, наполегливості, мудрості, терпінню, витримці наша Україна має найкращих фахівців цієї авторитетної галузі.
В навчальному закладі завідувачем агрономічного відділення Ольгою Миколаївною Гудзоватою та викладачами проводиться чимало семінарів, презентацій, конференцій, багато різнопланових заходів, спрямованих на різні вагомі завдання, аби збільшити результативність в провідній галузі. Наша область займає вагоме місце у сфері сільського господарства. Таких результатів не вдалося б досягти без працьовитих аграріїв, які бережно відносяться до землі. Завдяки хорошим фахівцям, маємо віру в те, що Україна завжди буде врожайною, багатою, щедрою.
Сьогодні хочеться привітати всіх фахівців, працівників, викладачів, чиє життя пов'язане з сільським господарством. Міцного Вам здоров'я, наснаги та сил для нових досягнень. Нехай Ваша праця, щоденні клопоти приносять задоволення та достаток сім'ям українців. Нехай ця нелегка діяльність буде високо оцінена. Зі святом, шановні викладачі, студенти та всі , хто причетний до галузі сільського господарства.
Ніколетта Шишкіна,
студентка 1 курсу
відділення правознавства