09 вересня 2019 року, згідно плану роботи, було проведено засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп.
В ході роботи було розглянуто кілька питань, зокрема:
Біляк Ольга Вікторівна прозвітувала про роботу методичного об’єднання за минулий навчальний рік;Заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф. ознайомив присутніх із планом виховної роботи на 2019-2020 н.р. та акцентував увагу кураторів академічних груп на посилення роботи із студентами перших курсів з метою їх швидшої адаптації до навчання в коледжі.
Було розглянуто також ряд поточних питань.

Голова методичного об’єднання кураторів академічних груп
Дзямко Т.В.