31 січня 2023 року проректором з науково-педагогічної роботи базового Університету проведено нараду за участю заступників деканів, директорів ННІ та відокремлених структурних підрозділів з навчальної роботи з питань організації освітнього процесу в другому семестрі 2022/2023 н.р. Василь Дмитрович Шинкарук досконально проаналізував ситуацію, яка склалась на даний час в освітньому процесі, якості навчання у воєнному стані та нововведеннях до планів навчально-виробничих практик, участі студентів, відвідуванні та стану відрахування з числа студентів. Було заслухано інформацію заступників деканів, директорів ННІ з навчальної роботи, конкретизовано початок навчального освітнього процесу, інформовано про стан оплати студентами контрактної форми за навчання у ІІ семестрі 2022/2023 н.р. Наголос ставився на алгоритм дій учасників освітнього процесу в другому семестрі під час перебоїв у електропостачанні тощо.