З ВСП МФК НУБІП УКРАЇНИ МИ РУХАЄМОСЯ В МАЙБУТНЄ

Ось і промайнув перший навчальний семестр. Закінчились зимові канікули. Попри всі проблеми  сьогодення колектив коледжу готується до навчання в другому семестрі. Керівництво закладу – директор Юрій  Садварі, заступники директора Марія Яцик, Вікторія Попович, завідувачі відділень – Сергій Соскіда, Ольга Гудзовата, Наталія Павлишинець та Мар'яна Гуленко, викладачі й куратори груп наразі обговорюють усі проблеми, аналізують  найбільш важливі питання, приймають рішення…

Image
Атмосфера в Мукачівському фаховому коледжі, незважаючи ні на що, сприяє якісному навчанню,  допомагає зосередитися на головному. За перше півріччя студенти здобули нові знання, збагатили свій інтелектуальний рівень, досягли певних успіхів, а найголовніше – зберегли здоров’я, не втратили віру у перемогу.  Цьому студентська молодь завдячує викладачам та кураторам, які своєю професійністю, чуйністю, батьківською турботою допомагають адаптуватись у життєвому просторі.
Image

Не можу не згадати про Раду студентського самоврядування коледжу. Разом із заступником директора з виховної роботи Вікторією Попович, члени ради роблять життя в коледжі цікавим і насиченим. Молодь має   можливість розвиватись, рухатись вперед, реалізувати себе в суспільстві, впевнено йти до своєї мети. Попереду друге півріччя. Тож згадуймо кожен день тих, хто жертвує собою, своїм здоров'ям і життям, виборюючи можливість для нас жити у вільній Україні, навчатися та здобувати освіту. Підтримуймо один одного, Цінуймо кожну мить життя. Ми обов’язково переможемо! Нас не здолати!  Як кажуть, з Богом у добру путь!

Image

 

 

Ніколетта Шишкіна, студентка групи ПВ-18