Ось і промайнув перший навчальний семестр. Закінчились зимові канікули. Попри всі проблеми сьогодення колектив коледжу готується до навчання в другому семестрі. Керівництво закладу – директор Юрій Садварі, заступники директора Марія Яцик, Вікторія Попович, завідувачі відділень – Сергій Соскіда, Ольга Гудзовата, Наталія Павлишинець та Мар'яна Гуленко, викладачі й куратори груп наразі обговорюють усі проблеми, аналізують найбільш важливі питання, приймають рішення…


Не можу не згадати про Раду студентського самоврядування коледжу. Разом із заступником директора з виховної роботи Вікторією Попович, члени ради роблять життя в коледжі цікавим і насиченим. Молодь має можливість розвиватись, рухатись вперед, реалізувати себе в суспільстві, впевнено йти до своєї мети. Попереду друге півріччя. Тож згадуймо кожен день тих, хто жертвує собою, своїм здоров'ям і життям, виборюючи можливість для нас жити у вільній Україні, навчатися та здобувати освіту. Підтримуймо один одного, Цінуймо кожну мить життя. Ми обов’язково переможемо! Нас не здолати! Як кажуть, з Богом у добру путь!

Ніколетта Шишкіна, студентка групи ПВ-18