Підсумовуючи, зазначив, що кожен викладач повинен відповідально поставитись до виконання своїх обов’язків, а саме: забезпечити якість проведення навчальних занять, активно залучати студентів до участі у позаавдиторних заходах, сприяти вихованню стійких моральних принципів, надавати психологічну допомогу та підтримку молоді та долучитись до участі у заходах з профорієнтаційної роботи.
Юрій Юрійович укотре наголосив на важливості профорієнтаційної роботи, яка наразі повинна стати однією з головних у системі всієї діяльності колективу. Наприкінці зазначив, що лише спільними зусиллями, творчою працею, ентузіазмом і непохитною вірою ми зможемо досягти успіху і бажаного результату.
Секретар педагогічної ради