27 лютого поточного року відбулась робоча нарада під керівництвом директора Юрія Садварі з участю заступника директора з питань господарської діяльності Бориса Гузинця, коменданта гуртожитків Івана Гуральника та провідного спеціаліста із сантехнічних робіт Василя Феделеша на якій ішлося щодо підготовки гуртожитків, лабораторій до початку очної форми навчання студентів першого-третього курсів відділень коледжу.
Юрій Садварі дав доручення Борису Гузинцю та спеціалістам провести комісійний огляд, стан авдиторій, лабораторій, кімнат гуртожитку та соціальних місць гуртожитку до готовності прийому студентів. Додатково акцентував увагу на забезпечення вимог охорони праці, правил пожежної безпеки при проведенні занять студентами, підготовки та дообладнання бомбосховищ згідно нормативної комплектації тощо.