
Зі вступним словом до учасників наради звернувся заступник директора з АГЧ Борис Гузинець. Він в основному позитивно оцінив результати роботи відділу охорони праці, керівників структурних підрозділів та відповідальних осіб з питань охорони праці. Борис Гузинець відзначив, що створення безпечних і нешкідливих умов праці, збереження життя та здоров'я співробітників та студентів є одним з найголовніших напрямів діяльності керівництва коледжу. При виконанні цієї роботи необхідно виявляти наполегливість та толерантність, досконально дотримуватися основних правил з охорони праці, бо це здоров’я кожного із нас.

На семінарі виступив інженер з ТБ та ОП Михайло Костюк. Він розповів присутнім про заходи, які здійснює адміністрація з метою зменшення травматизму у виробничій та невиробничій сферах, а також поінформував про суттєві зміни у законодавстві щодо питань, які формулюють поняття обставин одержання працівником травми виробничого або невиробничого характеру.


Михайло Костюк,
провідний фахівець з охорони праці та техніки безпеки