Було відмічено, що з минулого року підвищені тарифи. Адже, за перший квартал 2023 року на комунальні послуги вже витрачено понад 131 тис. грн., тому що за весь минулий рік близько 1128 тис. грн. За два місяці зафіксовано перевищення споживання холодної води, електроенергії на опалення, особливо в гуртожитку № 2, де проживають тимчасово переселені громадяни. До цього, зазначив Борис Іванович, призвела бездіяльність, безгосподарність керівників відділень, голів циклових комісій та відповідальних за прикріпленими авдиторіями та лабораторіями. Він зауважив, що комісійно потрібно щомісяця проводити обстеження підпорядкованих об’єктів та вести системний облік.
Заступниця директора з навчальної роботи Марія Яцик ознайомила із результатами проведеного моніторингу щодо надання навчально-освітніх послуг та якості навчального процесу. У своїх пропозиціях студенти 2-3 курсів зауважили на характер та напрямки удосконалення якості освітнього процесу, покращення умов облаштування побуду в студентських гуртожитках. При проведенні аналітичного розгляду приймуться відповідні заходи на усунення наявних зауважень. Зобов’язано прислухатись до висловлених пропозицій завідувачів відділень коледжу.