22 травня 2023 року відбулося засідання адміністративної ради фахового коледжу на якому було розглянуто важливі питання життєдіяльності навчального закладу, а саме: завершення навчального року, екзаменаційної сесії та підготовки освітніх програм на 2023/2024 н.р. під головуванням директора коледжу Юрія Садварі.

Марія Яцик, заступниця директора з навчальної роботи акцентувала на перебігу літньої екзаменаційної сесії та закінченні організаційних питань над освітніми програмами 2023/2024 н.р. Зупинилася коротко на підведенні підсумків проведених організаційних заходах (семінарах, виховних годинах серед студентів та участі в проведенні науково-практичної конференціях) присвячених 125 річчю університету, участі студентів у XІІ Фестивалі студентської науки – 2023.

Вікторія Попович, заступниця директора з виховної роботи досконально проінформувала про хід підготовки до семінару бібліотекарів відокремлених структурних підрозділів НУБіП України який буде проведений згідно наказу НУБіП України 01.06.2023-03.06.2023 р. на базі фахового коледжу .

Ярослава Олексик, головний бухгалтер повідомила про виплату всіх видів стипендій, заробітної плати за першу половину травня поточного року та нагадала про необхідність сплатити за навчання згідно укладених контрактів, щодо надання платних освітніх послуг фізичним особам за 1 семестр наступного навчального року.

Наталія Доктор, завідувачка підготовчими курсами до вступу на навчання до фахового коледжу інформувала про організаційні заходи щодо роботи підготовчих курсів, які будуть діяти з 25 червня поточного року, ознайомила із калькуляцією проплати за участь в навчанні підготовчих курсів та ряд інших організаційних питань.
