
Досконально обговорено питання якості літньої екзаменаційної сесії 2022-2023 н.р. в умовах воєнного стану в нашій державі регламентованої Положенням «Про екзамени із захистом курсових робіт», затвердженим педагогічною радою фахового коледжу. З цього питання, а саме ходу екзаменаційної сесії в розрізі дисциплін на відділеннях коледжу інформували завідувачі відділень (Сергій Соскіда, Маріанна Гуленко, Ольга Гудзовата та Наталія Павлишинець) Підсумувала хід важливого заходу Марія Яцик, заступниця директора з навчальної роботи яка конкретизувала організаційні питання проведення іспитів їх організацію тощо, зробила наголос до підготовки проведення державних іспитів випускних груп 4 курсу різних спеціальностей, погодили графік здачі державних іспитів згідно з рекомендації МОН України щодо навантаження на екзаменаторів не більше 6 годин робочого часу.


-
Вікторія Попович – підвести підсумки святкових заходів , які проводились педагогічним та студентським колективами до відзначення 125 річчя НУБіП України
-
Марії Яцик – вести систематичний контроль за освітнім процесом, зокрема, за перебігом здачі НМТ, складання державної екзаменаційної сесії, контролювати процес виготовлення дипломів для випускників, оплату за навчання студентами контрактниками тощо. Та продовжувати забезпечення на належному рівні профорієнтаційної роботи і контролювати її перебіг спільно із завідувачами та головами циклових комісій – від правильно налаштованих заходів проведення профорієнтаційної роботи буде залежати збереження кількісного штатного розпису педагогічного колективу в цілому.
