Доповіді учасників семінару були змістовними й цікавими, а саме: виступ Лариси Мельничук, заступниці директорки з інформаційних технологій наукової бібліотеки НУБіП України «Екологія цифрового контенту наукової бібліотеки», Людмили Буряшенської, завідувачки бібліотеки Рівненського фахового коледжу «Інформаційний супровід освітнього процесу у Рівненському фаховому коледжі», Лариси Задерилової, завідувачки наукової бібліотеки навчального корпусу №11 та інші. Доповідачі мали змогу обговорити ряд важливих питань про особливості роботи бібліотек закладів вищої освіти в умовах війни.
Бажаємо усім учасникам Всеукраїнського семінару плідної роботи, адже всі доповіді виявилися надзвичайно важливими й актуальними.
Робота Всеукраїнського семінару бібліотекарів продовжується.
Оргкомітет