Присутніх ознайомлено із фінансовим станом навчального закладу, перспективним фінансуванням особливо захисних статей у зимовий період навчального процесу, проплату студентами за надані освітні платні послуги, економне витрачання коштів як з загального так і спеціального фондів, наголосила Ярослава Олексик, головна бухгалтерка.
Розглянуто важливе питання організації роботи приймальної комісії 2023 року, роботу із абітурієнтами, хід роботи з підготовки до вступу слухачів, які навчаються на підготовчих курсах в коледжі. На цих основних питаннях зупинився секретар приймальної комісії Ілля-Олександр Застулка.
Вікторія Попович, заступниця директора з виховної роботи ознайомила присутніх з ходом підготовки до святкових заходів вручення дипломів випускникам фахового коледжу.