23 червня 2023 року під головуванням директора фахового коледжу Юрія Садварі відбулось підсумкове засідання 2022/2023 н.р. Директор проінформував членів адмінради про поточну ситуацію, події, які відбулись в фаховому коледжі, на відділеннях тощо. Зокрема, було акцентовано на основні питання, а це залікова, екзаменаційна сесії здобувачами освіти, підготовчі питання до випуску та розгляд важливих питань, що виноситимуться на обговорення педагогічної раді коледжу.


Заслухано підготовлені аналізи підсумків навчального року 2022/2023 та накреслені заходи щодо підготовки до нового 2023/2024 н.р., з якими ознайомила учасників Марія Яцик, заступниця директора з навчальної роботи та відповідними доробками, змінами до навчальних планів першого семестру 2023/2024 н.р.

Окрім того, заслухано інформацію завідувачів відділень коледжу, а саме: Маріанну Гуленко, Ольгу Гудзовату, Наталію Павлишинець та Сергія Соскіду щодо роботи циклових комісій відділень та загальноосвітників.


Підсумовуючи, Юрій Садварі наголосив на організованому завершенні навчального року, ліквідації заборгованості студентами. Кожний педагог коледжу зобов’язаний й надалі повинен активно продовжувати проведення профорієнтаційної роботи і забезпечувати високу результативність вступної кампанії.
