Слід зазначити, що цього року, у порівнянні з минулим, бажаючих пройти підготовку на курсах виявилося набагато більше. Це свідчить про те, що наш фаховий коледж став ще більш популярним серед молоді нашого краю, а фахівці, яких готує, більш затребуваними на ринку праці. Це радує весь колектив і водночас вимагає від нього неабиякої відповідальності за свою працю.
Кожен слухач – це наразі потенційний абітурієнт, а через крок – наш студент. Тому вже сьогодні адміністрація, викладачі організовують свою роботу так, щоб допомогти випускникам шкіл остаточно визначитись з обранням фаху, показати переваги навчання у нашому закладі, підвищити інтерес до обраної спеціальності, надати якісну допомогу для вступу тощо. З цією метою зі слухачами було організовано зустріч з адміністрацією – директором Юрієм Садварі, заступником з навчальної роботи Марією Яцик, секретарем приймальної комісії Олександром Застулкою, завідувачами відділень.