Про роботу відділень та циклових комісій загальноосвітніх дисциплін звітували завідувачі відділень Ольга Гудзовата – завідувач агрономічного відділення, Сергій Соскіда – завідувач правознавчого відділення, Наталія Павлишинець – відділення бухгалтерсько-туристичних дисциплін, Мар’яна Гуленко – завідувач відділення ветеринарної дисципліни та Зореслава Маргітич – голова циклової комісії дисциплін природничо-математичного циклу та фізичного виховання. Доповідачі детально проаналізували роботу викладачів за видами діяльності, а саме: проведення відкритих занять, відкритих виховних заходів, планових тематичних годин, участь у науково-практичних конференціях, методичні напрацювання, друк у фахових виданнях, участь студентів у олімпіадах, конкурсах тощо. Слід зазначити, що, незважаючи на важкі умови сьогодення, наш колектив працює злагоджено, творчо, якісно і на результат.