Засідання педагогічної ради Мукачівського фахового коледжу: підсумки, аналіз роботи та завдання на найближчий час

Ось і завершився 2022-2023 навчальний рік. Рік нелегкий як для студентів, так і для викладачів не лише  нашого навчального закладу, а й для усієї освітянської спільноти нашої держави. Освітній  процес здійснювався в  умовах повномасштабної війни.  Але незважаючи на складні обставини, кожен працював за велінням совісті, намагаючись реалізувати поставлені цілі і завдання. А зараз настав час підбити підсумки, проаналізувати роботу та виокремити основні завдання на найближчий час. Саме з такою метою зібрався на планове заключне засідання педагогічної ради, проведене під головуванням Юрія Садварі, колектив фахового коледжу.

Image
Image
За традицією засідання розпочалось з приємної місії – нагородження викладачів з нагоди 125-річниці НУБіП України, яку, за дорученням ректорату НУБіП України та особисто ректора, академіка Національної академії педагогічних наук, Національної академії аграрних наук, доктора педагогічних наук, професора  Станіслава Ніколаєнка, виконав директор Юрій Садварі.  Подякою НУБіП України нагороджено Антоніну Довбак – викладача юридичних дисциплін, Катерину Долженко – викладача ветеринарних дисциплін, Почесною грамотою  –   Наталію Готру – викладача бухгалтерсько-економічних дисциплін та Ірину Голубєву – викладача юридичних дисциплін. Медаллю НУБіП «За заслуги» нагороджено заступницю директора з навчальної роботи Марію Яцик.
 
   
Image
Image
Image
Image
Image
Далі педагогічна рада продовжила роботу відповідно до затвердженого порядку денного.
Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, проаналізувала роботу колективу упродовж 2022-2023 навчального року. Зокрема, закцентувала увагу на організації освітнього процесу у поточному році, а саме: навчальній, виховній, методичній роботі, організації практичного навчання, збереженні контингенту студентів.
Image

Про роботу відділень та циклових комісій загальноосвітніх дисциплін звітували завідувачі відділень Ольга Гудзовата – завідувач агрономічного відділення, Сергій Соскіда – завідувач правознавчого відділення, Наталія Павлишинець – відділення бухгалтерсько-туристичних дисциплін, Мар’яна Гуленко – завідувач відділення ветеринарної дисципліни та Зореслава Маргітич – голова циклової комісії дисциплін природничо-математичного циклу та фізичного виховання. Доповідачі детально проаналізували роботу викладачів за видами діяльності, а саме: проведення відкритих занять, відкритих виховних заходів, планових тематичних годин, участь у науково-практичних  конференціях, методичні напрацювання, друк у фахових виданнях, участь студентів у олімпіадах, конкурсах тощо. Слід зазначити, що, незважаючи на важкі умови сьогодення, наш колектив працює злагоджено, творчо, якісно і на результат.

Image
Image
Image
Image
Image

Про роботу приймальної комісії, її функції та основні завдання на даному етапі інформував відповідальний секретар Олександр Застулка. Наприкінці наголосив на важливості активної профорієнтаційної роботи усього колективу, якості проведення вступної кампанії.

Image

Вікторія Попович, заступниця директора з виховної роботи, надала інформацію щодо організації та проведення церемонії вручення дипломів випускникам коледжу.

Image

Про фінансовий стан у коледжі, надходження коштів і їх витрати доповів членам педради директор Юрій Садварі.

Image

Підбиваючи підсумки, Юрій Юрійович акцентував увагу на таких питаннях:

  • подякував колективу за надану грошову допомогу постраждалим Херсонської області;
  • попросив викладачів активно продовжити профорієнтаційну роботу, щоб максимально забезпечити результативність вступної кампанії та надати допомогу приймальній комісії під час вступної кампанії;
  • чітко врегулювати питання літньої практики студентів агрономічного відділення;
  • підготувати до початку нового 2023-2024 н. р. навчальні авдиторії та лабораторії;
  • провести роботу з батьками щодо оплати за надання освітніх послуг;
  • долучитися до Свята вручення дипломів випускникам.

 

Насамкінець Юрій Юрійович побажав усім здоров’я, мирного неба, хорошого відпочинку!

Аліса Чорі,

секретар педагогічної ради