2023-2024 навчальний рік у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» успішно розпочався у другій половині серпня, а разом з ним і різні завдання та справи, що стосуються чіткої і злагодженої організації освітнього процесу та комфортного перебування студентів і всіх працівників у навчальному закладі.

Адміністрація коледжу, рада студентського самоврядування дбають про те, щоб наш заклад був зразковим не лише у плані надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти, а й радував своєю охайністю, приваблював красою, щоб у ньому завжди і всюди були чистота і порядок. Адже належний санітарний стан та відповідний благоустрій території – візитівка кожного господаря. Тому поряд з навчанням та дозвіллям студенти коледжу беруть активну участь у благоустрої й прибиранні територій, прилеглих до навчального корпусу, гуртожитків та ветеринарної клініки. Юнаки і дівчата, разом з кураторами груп, систематично наводять порядок на закріплених територіях, упорядковують квітники, трав’янисті газони, дбають про естетичне оформлення ландшафтних зон. А щоб підтримати ентузіазм студентської молоді у цьому напрямку, адміністрація проводить огляд територій, за потреби надає поради, відзначає кращих.

Такий огляд був проведений і цього тижня. Комісія у складі в.о. директора Марії Яцик, заступників директора, завідувачів відділень оглянула територію і в робочому порядку висловила свої зауваження. Але треба сказати, що в цілому наша молодь відповідально ставиться до такої важливої справи, як дотримання чистоти і порядку у своєму навчальному закладі. Студенти розуміють, що дбати про довкілля – це добра і благородна справа.

Адміністрація коледжу