Традиційно в Україні в третю неділю листопада відзначається найвагоміше свято – День працівників сільського господарства. Наша держава завжди славилася працьовитими, невтомними людьми, які дбають про землю.
Це свято є професійним і для нашого навчального закладу, адже ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» готує фахівців аграрної сфери. Воно підсумовує важку працю аграріїв, особливо в умовах повномасштабної війни. І це зрозуміло, адже сільське господарство України під час загарбницької війни росії повинно забезпечувати фронт та тил продовольством, а промисловість — сировиною. Окупанти знівечили та захопили величезну територію родючих земель, на якій до війни вирощувались зернові та технічні культури. На плечі агрономів та працівників сільського господарства лягло відповідальне та важке завдання — у найважчих умовах забезпечити «хлібом» наші війська на фронті та мирне населення у тилу. І вони з цим дуже добре справляються.
Напередодні свята в коледжі проведено урочистості до Дня працівника сільського господарства. Присутніми були адміністрація, викладачі, студенти та ветерани агропромислової галузі, які зібралися в актовому залі. Розпочався захід з Державного Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано захисників України, які віддали своє життя, борючись за спокій у країні.
З вітальним словом звернувся до присутніх директор навчального закладу Юрій Садварі. «Найважливішу роль, – зауважив очільник коледжу, – відіграють саме аграрії. Вклад, який кожен вносить своєю щоденною працею – неоцінений. А випускники, які працюють у цій галузі та розвивають аграрний сектор є гордістю країни. Це – основа життя держави та добробуту її громадян».