Розглянуто ряд важливих питань щодо навчання весняного семестру 2024 року. Відмічено - навчальний рік розпочато вчасно, студенти займаються в добре підготовлених аудиторіях кожного відділення.
Марія Яцик, заступниця директора з навчальної роботи коротко зупинилась на основних завданнях виконання навчального процесу, освітніх програм, підготовки до реєстрації студентів до здачі мультипредметних тестів, проведення консультацій з питань НМТ тощо. Погодити графіки практичних занять відділень агрономії, ветеринарії студентами других, третій курсів, неухильного дотримання розкладу навчального процесу.