Підводячи підсумки наради за участю керівників структурних підрозділів Юрій Садварі надав ряд доручень, а саме:
- Марії Яцик – здійснювати систематичний контроль за якістю освітнього процесу, уточнити порядок денний робочої зустрічі зі студентами ІІ-ІІІ курсів з дирекцією коледжу;
- Ігорю Грубінкові – активізувати роботу по раціональному використанню енергоносіїв, підготувати відповідні матеріали для проведення наради з енергозбереження;
- завідувачам відділень – постійно здійснювати контроль за сплатою за надання платних освітніх послуг прожтвання в гуртржитку, наведення належного стану в лабораторіях відділень та закріплених територіях. Зміцнення матеріально-технічного стану відділень, аудиторій тощо.