Олександр Санченко проінформував про організацію освітнього процесу весняного семестру в розрізі ВСП НУБіП України базового університету.
Про стан реалізації законодавчої ініціативи щодо модернізації мережі закладів освіти спільні кроки по недопущенню відокремлення коледжів зі структури університету, а також питання вступної кампанії 2024 року, завдання щодо покращення профорієнтаційної роботи дослівно поінформував Ковалевський О.С.
В обговорення вищезгаданих важливих питань взяли участь директори відокремлених структурних підрозділів та інститутів Юрій Садварі, Мирон Жибак , Василь Лукач, Світлана Пилипишин, Борис Павлюк, Василь Царук, Олена Литовченко, Володимир Альохін, Сергій Кропивко.